24/7

Ми завжди раді вам допомогти

написати нам

Підключившись до нас, ви можете бути впевнені якості обслуговування і підтримки. З питань підключення та надання послуг ви можете звертатися до нас будь-яким зручним для вас способом.

Ми завжди раді почути вас, ваша думка для нас є цінною.

0 800 508 508 office@uatel.eu
поширенні запитання
Задати питання: office@uatel.eu
Допомога від технічної підтримки віддалено?
img
Як можна дізнатися про тарифні пакети та вартість підключення?
img

Актуальну інформацію про тарифні пакети ви завжди можете дізнатися на головній сторінці нашого сайту у відповідному розділі або звернувшись до контакт-центру за номером 0 800 508 508.

Як підключитися до мережі UATEL?
img

Зателефонуйте до контакт-центру 0 800 508 508 (безкоштовно з мобільного) або заповніть відповідну форму на сайті: http://test.uatel.eu/contacts

Протягом якого часу мене підключать?
img

Підключення здійснюється протягом від 2-14 робочих днів з моменту подачі заявки в залежності від вашого району та місця проживання.

Як змінити тариф?
img

Змінити тариф ви можете в Особистому кабінеті або звернувшись до контакт-центру. Зміна тарифного пакету відбувається при наявності коштів для переходу та вступає в дію після закінчення дії попереднього тарифу.

Як дізнатися свій баланс?
img

Баланс можна переглянути в Особистому кабінеті на головній сторінці або більш детальну інформацію по балансу можна дізнатися зателефонувавши до контакт-центру 0 800 508 508

Перевстановив операційну систему і тепер не працює Інтернет.
img

Після перевстановлення операційної системи додаткових налаштувань не потрібно. Необхідно перевірити чи встановлені драйвера для мережевої карти.

Як перевірити швидкість Інтернету?
img

Переконатися, що в даний момент не йде завантаження інформації з мережі Інтернет (неактивні завантаження у браузері). Далі перейти за наступним посиланням: https://www.speedtest.net/ru

Хочу переглядати телебачення на ПК, що для цього потрібно?
img

1. Обрати та активувати тариф по телебаченню. 
2. Зареєструвати пристрій, на якому бажаєте переглядати, звернувшись до контакт-центру за номером 0 800 508 508. 
3. Встановити додаток та насолоджуватися переглядом.